Mağaza

7-Ud Sri Lanka 1ml-2ml-3ml
4 Ocak 2021
Hepsini Göster

2-Udihindi Kadim 1ml-2ml-3ml

(2 müşteri incelemesi)

 400,00 1.200,00

%100 oganik, yaşlı Ud ağacı

Üretim tekniği: Distilasyon

Dip Nota Yoğun, dumansı, Akışkan

Menşei: Hindistan

Esans olarak uygulama: Bileğinize sürüp , boyun bölgenize dağıtın,.

Udi Hindi, diger isimleri Oud Hindi, Oudth Hindi, yüzlerce kilo gr  yaşlı temizlenmiş Ud ağaçlarının  damıtılmasıyla elde edilmiş Ud’lar arasında önemli bir yere sahip ismi hadis-i şerifte geçen, şifâlı, kıymetlı  naturel bir kokudur.

Koku olarak kullanılmasının yanısıra sadece  koklarayak veya sütün içine bir damla ekleyip içerek kullanabilirsiniz. Bir çok rahatsızlıkta  Tibb-ı Nebevî bilen  ehli tarafından kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

 

 

Temizle

Ud esanslarının  genel özellikleri:

Ud  sürüldüğü zaman epifiz bezini uyarır, hormonları dengeler,  yaşlanmayı geciktirir, zinde turar, pozitif enerji vererek huzur ortamı oluşturur, ibadet ve dini ritüeller esnasında konsantrasyonu arttırır etrafınızda manevi bir kalkan oluşturur, hafızayı kuvvetlendirir,  korkularınızı giderir. İlk kullanmaya başladığınızda değişik,  farklı, ilginç  gelse bile bir kaç kullanımdan sonra kokunun gizemini hissetmeye başladığınız andan itibaren çok severek kullanırsınız.

Meditasyon yapan ustalar  bu kokuların dünya ötesi bir yerden  olduğunu  söylemektedirler. Ayrıca  Ud’un  Hazret-i Adem (as)  ile birlikte cennetten geldiği  rivâyet edilmiştir.

Ürünün videosunu izlemek için tıklayınız: Udihindi Kadim

Ölçü

1 ml, 2 ml, 3 ml

2-Udihindi Kadim 1ml-2ml-3ml için 2 inceleme

 1. Ömer ÇAKIR (doğrulanmış kullanıcı)

  Selamünaleyküm arkadaşlar,
  İlk UD kokusu kullanımım ve hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
  Uzun zamandır alkolsüz esans, mis vb. kullanıyorum en son kullandığım kokum ise Makam-ı İbrahim esansı ‘ydı. Mübarek üç aylar içerisinde Peygamber efendimizin (S.A.V.) ‘in kullanmış olduğu kokuları misk, amber, kafur ve ud/öd kokularını kullanmak istedim, bunların içinden yoğun bir kokusu olduğunun yorumlarını okuduktan sonra UD kokusunda karar kıldım.
  Güvenilir bir yer ararken Mistik Kokular ‘a ulaştım ve siteyi biraz inceledikten ve eski yorumları okuduktan sonra, doğru yerde olduğumu anladım ve siparişimi verdim.

  (UD kokusuna ulaşana kadar kısaca böyle oldu. Şimdi sonrasını anlatmak isterim.)

  Ürün adresime teslim edildikten sonra önce hemen heyecanla paketi açtım ve şişenin kapağını çevirmem ile yayılan kokuyla birlikte yaşlı UD ağacını hissettim. Hissettim diyorum daha doğru bir kelime seçemiyorum.
  Koku muazzam, kokladığınız andan itibaren tefekküre dalıp gidiyor insan. Çok ŞÜKR.
  Korona sebebiyle maske takmak zorundayız malum, iyi ki öyleyiz maskemin iç kısmına küçük bir damla UD kokusundan sürüyorum maske takılı olduğu zamanlar çok güzel ve kıymetli anlar ve düşünceler tecrübe ediyorum.
  Kokunun ne derece değerli bir koku olduğunu kısacık bir yorum yapıp gönder ‘e basamamış olmamdan anlamış olmanızı umut ediyorum.

  Rabb ‘im bizleri razı olduğu ve sevdiği kullarından eylesin. Selamünaleyküm.

 2. Fatih C.

  Selamun Aleyküm
  Daha Öncede Ud Kokusu Alıp Kandırılan Biri Olarak En Sonda Mistik Kokulara Güvenip Almaya Karar Verdim Tabi Gelene Kadar Tereddütlüydüm Ama Elime Ulaştı Ve Kokuyu Açtım İlk Deneyimlerimi Anlatacam Almak İsteyenlere Yardımcı Olmak İçin,

  Öncelikle Kokunun tüm Notalarına Tamamen Hakim Olmuş degilim Sadece İlk Deneyimlerimi Paylaşacam
  Şişeyi Açar açmaz Burnuma Küflenmiş Yaşlı Keskin Bir Ağaç Kokusu Geldi Buda Gerçek Ud Olduğu Anlamı Gelir Bazılarınız İlk Başta Bu Nasıl Bir koku Diyebilir Fakat Kokunun Gizemini Çözmeye Çalışın Sonradan Değişecektir fikriniz Bence Ve Natureldir Veya Tamamen Saftır Demem Yanlış Olur Çünkü O Konuda Bilgim Yoktur Ve Bu UdiHindi yağını Şifa olarak Alınız Çünkü Benim Fikrim UdiHindi Kokmak İçin Değil Koklamak İçindir, Ben Bunu Alayım Süreyim Herkes Her Yerde Benden Bu Kokuyu Hissetsin Diye Birşey Yok Öyle Bir Koku Arıyorsanız Sentetik Esans Alın Benim Tavsiyem Çünkü Orjinal Saf Udihindi Parfüm gibi Çevrene Koku Salmaz Şifa Yayar.
  Mistik Kokular Bence Güvenilir Kişiler Sizde Allah’ın İzniyle Güvenip Rahatlıkla Alışverişinizi Yapabilirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

Sepet

Sepetiniz şu anda boş.

  Your Cart
  Your cart is emptyReturn to Shop
  × WhatsApp