Mağaza

06-Ud Sri Lanka
4 Ocak 2021
Hepsini Göster

01-Udihindi Kadim

(9 müşteri değerlendirmesi)

270,001.600,00

%100 oganik, yaşlı Ud ağacı

Üretim tekniği: Distilasyon

Dip Nota Yoğun, dumansı, Akışkan

Menşei: Hindistan

Esans olarak uygulama: Bileğe, burun altına, ense çukuruna, el üzerine, boyun bölgesine.

Udi Hindi, diger isimleri Oud Hindi, Oudth Hindi’dir. Yüzlerce kilo buhurluk, Ud ağacının  damıtılmasıyla elde edilmiştir. Güzel koku  olarak kullanmanın hâricinde sadece koklayarak  veya sütün içine bir damla damlatıp içerek de kullanabilirsiniz. Fakat bu yöntem Uzakdoğu’da yaygın olduğu için bizim kültürümüzde çok yer etmemiştir. Udihindi bir çok hastalıklarda hususen manevi rahatsızlıklarda  Tıbb-ı Nebevî bilenler  tarafından kullanılması tavsiye edilmektedir. Ürünün videosunu izlemek için tıklayınız: Udihindi Kadim

Altta yer alan    ”Ölçü”  kısmını tıklayarak 0.50 ml –  1ml – 2ml – 3 ml olarak dilediğiniz miktarda  sepete ekleyebilirsiniz.

 

 

Ud esanslarının  genel özellikleri:

Ud  sürüldüğü veya koklandığı zaman epifiz bezini uyarır, hormonları dengeler,  yaşlanmayı geciktirir, zinde turar, pozitif enerji vererek huzur ortamı oluşturur, dini ritüellerini esnasında ve ders çalışırken konsantrasyonu arttırır. Ud adeta etrafınızda manevi bir kalkan oluşturur, nazara iyi gelir. Hafızayı kuvvetlendirir,  korkularınızı giderir. İlk kullanımda  değişik,  farklı, ilginç  gelse bile bir kaç kullanımdan sonra kokunun gizemini hissetmeye başlarsınız. Meditasyon  ustaları  bu kokuların dünya ötesi bir yerden  olduğunu  söylemektedirler. Bütün Ud’lar içinde Udihindi ismi hadis-i şerifte geçtiği için ayrıca  önemi vardır.  Ayrıca  Ud’un  Hazret-i Adem (as)  ile birlikte cennetten geldiği  rivâyet edilmiştir.

 

 

 

 

01-Udihindi Kadim için 9 değerlendirme

 1. Ömer ÇAKIR (doğrulanmış kullanıcı)

  Selamünaleyküm arkadaşlar,
  İlk UD kokusu kullanımım ve hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
  Uzun zamandır alkolsüz esans, mis vb. kullanıyorum en son kullandığım kokum ise Makam-ı İbrahim esansı ‘ydı. Mübarek üç aylar içerisinde Peygamber efendimizin (S.A.V.) ‘in kullanmış olduğu kokuları misk, amber, kafur ve ud/öd kokularını kullanmak istedim, bunların içinden yoğun bir kokusu olduğunun yorumlarını okuduktan sonra UD kokusunda karar kıldım.
  Güvenilir bir yer ararken Mistik Kokular ‘a ulaştım ve siteyi biraz inceledikten ve eski yorumları okuduktan sonra, doğru yerde olduğumu anladım ve siparişimi verdim.

  (UD kokusuna ulaşana kadar kısaca böyle oldu. Şimdi sonrasını anlatmak isterim.)

  Ürün adresime teslim edildikten sonra önce hemen heyecanla paketi açtım ve şişenin kapağını çevirmem ile yayılan kokuyla birlikte yaşlı UD ağacını hissettim. Hissettim diyorum daha doğru bir kelime seçemiyorum.
  Koku muazzam, kokladığınız andan itibaren tefekküre dalıp gidiyor insan. Çok ŞÜKR.
  Korona sebebiyle maske takmak zorundayız malum, iyi ki öyleyiz maskemin iç kısmına küçük bir damla UD kokusundan sürüyorum maske takılı olduğu zamanlar çok güzel ve kıymetli anlar ve düşünceler tecrübe ediyorum.
  Kokunun ne derece değerli bir koku olduğunu kısacık bir yorum yapıp gönder ‘e basamamış olmamdan anlamış olmanızı umut ediyorum.

  Rabb ‘im bizleri razı olduğu ve sevdiği kullarından eylesin. Selamünaleyküm.

 2. Fatih C.

  Selamun Aleyküm
  Daha Öncede Ud Kokusu Alıp Kandırılan Biri Olarak En Sonda Mistik Kokulara Güvenip Almaya Karar Verdim Tabi Gelene Kadar Tereddütlüydüm Ama Elime Ulaştı Ve Kokuyu Açtım İlk Deneyimlerimi Anlatacam Almak İsteyenlere Yardımcı Olmak İçin,

  Öncelikle Kokunun tüm Notalarına Tamamen Hakim Olmuş degilim Sadece İlk Deneyimlerimi Paylaşacam
  Şişeyi Açar açmaz Burnuma Küflenmiş Yaşlı Keskin Bir Ağaç Kokusu Geldi Buda Gerçek Ud Olduğu Anlamı Gelir Bazılarınız İlk Başta Bu Nasıl Bir koku Diyebilir Fakat Kokunun Gizemini Çözmeye Çalışın Sonradan Değişecektir fikriniz Bence Ve Natureldir Veya Tamamen Saftır Demem Yanlış Olur Çünkü O Konuda Bilgim Yoktur Ve Bu UdiHindi yağını Şifa olarak Alınız Çünkü Benim Fikrim UdiHindi Kokmak İçin Değil Koklamak İçindir, Ben Bunu Alayım Süreyim Herkes Her Yerde Benden Bu Kokuyu Hissetsin Diye Birşey Yok Öyle Bir Koku Arıyorsanız Sentetik Esans Alın Benim Tavsiyem Çünkü Orjinal Saf Udihindi Parfüm gibi Çevrene Koku Salmaz Şifa Yayar.
  Mistik Kokular Bence Güvenilir Kişiler Sizde Allah’ın İzniyle Güvenip Rahatlıkla Alışverişinizi Yapabilirsiniz.

 3. Aydemir

  Selamun aleyküm. Ud yağlarını yeni keşfetmeye başladım ve bir kaç sunni ürün alıp rahatsız oldum. Epey araştırma sonrasında maddi manevi şifasına da inanarak Barış Bey ‘in önerisi ile Mistik kokulardan Udi Hindi yağı almak nasip oldu. Şu ana kadar farklı markalarda çok sayıda uçucu yağ almıştım ancak Udi Hindi özellikle peygamberimiz aleyhisselamın tavsiyesi olduğu için ve etkisi ile çok farklı. Doğru bir esnaftan en güvenli ürünleri almak. Gerçek şifa arayan ve hakiki ürünler isteyen kişiler için bire bir. Teşekkür ederim.

 4. Mehmet

  Selamünaleyküm bende alkol bağımlısıyıydim yaklaşık 1 sene önce bu siteden almıştım uduhindiyi hercanim alkol istediginde şişeyi açıp koklardim sonra alkoldan bana igrenti geldi Allah’a şükür bırakmama bence bu koku vesile oldu elhamdülillah

 5. Semih Resul Eren (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu çok özel değerli,güzel kokuları bizlerle buluşturdukları için Barış Bey ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.
  Siparişin başlangıcından teslim alana kadar ilgilenen Barış Bey’e çok teşekkür ederiz.

 6. Semih Resul Eren (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu çok özel,değerli,güzel kokuları bizlerle buluşturdukları için mistik kokular ailesine çok teşekkür ederiz.
  İlgi ve alâkaları ve sipariş sürecindeki yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.
  Koku kültürü olan, denemek isteyen herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 7. Mehmet uludag

  Ürün orijinal barış bey ilgili alakalı sorduğum her soruya sabırla cevap verdi güvenle alışveriş yapabilirsiniz ilgi alakası içinde ayrıca teşekkür ediyorum kendisine

 8. Bayraktar (doğrulanmış kullanıcı)

  Selamün Aleyküm

  Siparişim kısa sürede elime ulaştı, Barış Beye Nazik ve Beyefendi kişiliği ile çok teşekkür ederim. Ud kokusunu merak edenler için denilesi bir Ud esansı, tavsiye ederim.

 9. Canberk

  Gonul rahatligiyla alisveris yapabileceginiz bir satici Baris Bey,
  Hindistan udunun karakteristik özelliklerini tam manasiyla yansitan saf yağı. Piyasada udihindi adi ile satilan sacma sapan seylerle alakasi yok.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

Sepet

Sepetiniz şu anda boş.

  Sepetiniz
  × WhatsApp