02-Kamboçya Kadim
4 Ocak 2021
7-Ud Buhur 12-30gr
4 Ocak 2021
Hepsini Göster

Ud Tütsü

(3 müşteri değerlendirmesi)

100,00

 

 

Ud ağacı tozlarından yapılmış içeriğinde  kimyasal bulunmayan kendi sınıfı içinde A++ kalite, odunsu yumuşak kokulu, tamamen naturel  bir tütsü çeşitimizdir. Kullanımı oldukça basittir. Çakmak ile üst kısmından yakın, bir kaç saniye bekleyip üfleyerek  söndürün, ateş söndüğü halde duman ile birlikte koku vermeye başlayacaktır. Dilerseniz makas ile kesip sonra tekrar kullanabilirsiniz. Yanan kısım 24 cm’dir.

Stok kodu: ÇT-01 Kategoriler:

 

 

Ud Tütsü için 3 değerlendirme

  1. Barış

    Yağa batırılmış veya sentetik maddelerden yapılmış değildir. Ud ağacı tozundan yapılmıştır, yanıcılığının sağlanması için kömür kullanılmamış, makko ağaç tozu kullanılmış, bundan dolayı dumanın rahatsız ediciliği yoktur, güvenle alabilirsiniz…

  2. Burak

    Ürünü aldim ve kullandım. Dumanı rahatsız edici ve yakıcı değil. Ud ağacının o kokusunu alabiliyorsunuz ve kokusu fiyat performansa göre son derece kalıcı. Tereddüt etmeden alabilirsiniz.

  3. emrah

    kesinlikle tavsiye ederim asla rahatsiz edici agir ve sentetik kokusu yok bu dogal oldugunu gösteriyor tipik agacimsi yani woody bi kokusu var ,evim güzel koksun her koklyalan düsüp bayilsin diye alacaklar varsa hata yapar, bu tür kokular manevi rahatlik verir, sentetik ucuz kokular evi güzel kokutur ama insanin da üc gün burnunu tikar.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir