Hepsini Göster

Sandal Ağacı Bilekliği

(2 müşteri değerlendirmesi)

250,00

7 mm ve 24 habbedir.

Sandal ağacı ağaçları 20 metreye kadar uzayabilen, gövdesi hafif dalgalı yuvarlak, kabuğu sert ve koyu kahverengidir. Sandal ağacı yaprakları ters yönde büyür, sivri uçlu oval şekilli ve kenarları düz yapraktır. . Çiçeği siyahımsı mor renkli olup , dalların ve yaprak dallarının uçlarında büyür. Meyvesi olgunlaştığında siyah, ve yuvarlaktır. Sandal ağacının odununu ahşap el sanatları yapmak için kullanılır. Bunun dışında damıtılarak sandal ağacı yağı elde edilir. Bu yağ kozmetikte, aromaterapi yağlarında ve kokularda bir bileşen olarak kullanılır. Bu ağaç dünyanın bir çok medeniyetinde dini ritüellerde ve törenlerde kutsal vazgeçilmez olarak kabul edilmiştir.

Sandal ile ilgili ürünlerin faydaları:

Sandal kendi iç dünyanızın farkındalığını artırarak, kişisel gelişiminizi sağlar liderlik duygusun tetikler.

Hafızanızı güçlendirir, belleği geliştirir ve konsantrasyon gücünüzü uyarır beyni sakin, rahat tutar, aşırı stres ve endişeden kurtarır.

Kaygı, korku, stres ve huzursuzluğu yatıştırır. Gevşeme, sakinlik, konsantrasyon, olumlu düşünceleri tetikler.

Kalp, ciğer, dalak ve böbrek rahatsızlıklarının üzerinde olumlu etkileri vardır.

Önemli toplantılarınızda toplantı odalarında karar mercilerinde duru bir zihin sağlar.

Erkekler için afrodizyak özelliğe sahiptir.

Sandal yağı tekrarlayan rüya problemi olanlara yardımcı olur.

Sandal ağacı esanslarımız için burayı tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

 

3 adet stokta

Sandal Ağacı Bilekliği için 2 değerlendirme

  1. İlyas Koç

    Sandal ağacının çok yumuşak bir dokusu var. Bu dokuyu tenimde hissetmek beni mutlu ediyor. . Ve kesinlikle huzur verici, sakinleştirici bir etkisi var.. Herkese tavsiye ederim.

  2. emrah

    sandal bilekligini ud bilekligi ile beraber 1 senedir kullaniyorum, ud a göre kadifemsi yumusak dokusu var kokusu da cok güzel, tabi ben duramadim kokusunun kaliciligini deneme amacli ha bire suya soktum kokusu azaldi ama halen var, bileklik biraz karardi suya sokmanizi tavsiye etmem , bunaldikca ,daraldikca kokluyorum bu beni rahatlatiyor ve huzur veriyor her insanda ayni etkiyi gösterirmi bilemem ama kesinlikle tavsiye ederim,bileklikler ile manevi bi dostluk kurdum yanimdan ayiramiyorum bu hissi baska takilar vermedi…

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir