Değerli müşterilerimiz:

Web sayfamızda görmüş olduğunuz şişelerin dolu hali 3 ml’dir. Bazı esansların 0.50 ml 1 ml 2 ml ve 3 ml satışı bulunmaktadır. Bu sebeple varyasyonlu ürünlerde çift fiyat görülmektedir. ml / gr seçinize tıklayıp sizin için uygun olanı seçtikten sonra fiyat ekranda belirmektedir.

Ürünlerimizin doğal ve damıtma olanlarını % 100 naturel simgesi ile, doğal olmayanları ise Esans simgesi ile belirtmeye çalıştık.

Damıtma ve naturel ürünlerin fiyatları esanlara göre daha yüksek olmasının sebebi naturel kokuların bitkilerden, ağaçlardan ve çiçeklerden çok zahmetli bir şekilde damıtılarak elde edilmesinden dolayıdır. Bu yağlar ağacın, çiçeğin , bitkinin özüdür az bulunur ve kıymetli, şifalı yağlardır.

Esanslar size özel hazırlanmaktadır iadesi bulunmaz. Ürün seçimi, ödeme, sipariş hazırlama ve kargo işlemleri aşağıda anlatılmıştır

1-Ürün seçimi


Değerli müşterilerimiz, ürün seçiminde kararsızsanız veya bu tarz ürünleri ilk defa kullanacaksanız bizimle direkt irtibata geçebilirsiniz. Size uygun ürünü birlikte seçmekten memnuniyet duyarız.

2-ÖDEME


Ödeme işlemi Havale ve Eft ile gerçekleşmektedir. Hesap numaralarımız siparişinizin ardından ekranda görülmektedir. Dilerseniz Shopier uygulaması ile Kredi Kartından ve HC İsteburadan uygulaması üzerinden kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu uygulamalarda istediğiniz ürünü bulamasanız bize haber veriniz sisteme ekleriz.


3-sİPARİŞ HAZIRLAMA


Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra ürünlerinizi hızlı bir şekilde özenle hazırlarız. 3 gün içinde ödemesi yapılmayan sipariş iptal edilir.

4-KARGO


Kargonuzu PTT kargo ile gönderiyoruz. Ürün sepetinde ”Kargo dahil” veya ”Alıcı ödemeli ” olarak seçebilirsiniz. Başka bir kargo firması ile göndermemizi isterseniz (alıcı ödemeli) sipariş mesajınızda belirtiniz.