Ürün Seçimi: Değerli Müşterilerimiz;  esans, buhur  seçiminde kararsızsanız veya  bu tarz  ürünleri  ilk defa kullanacaksanız sizin için uygun olanı birlikte seçmekten memnuniyet duyarız. Bunun için bizi direkt  arayabilirsiniz.

Eski web sitemizde  yer alan  müşterilerimizin bizim ve ürünlerimiz hakkında yazmış olduğu yorumları yeni web sayfamıza da  aktardık. İncelemek için tıklayınız: https://www.mistikkokular.com/category/musterileri-yorumlari/         

                       

                

Ödeme: Ödeme işlemi Eft veya Havale ile gerçekleşmektedir. Hesap numaralarımız , siparişinizi  onayladıktan sonra ekranda            belirmektedir.

 

 


Sipariş Süreci: Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanır.  Ürünler  dikkatli bir şekilde tartılıp,  gramajlarıyla birlikte sistemimize kaydedilir.  3 gün içinde  ödeme yapılmayan   siparişler iptal edilir. 

 

 

  Kargo Hakkında:  PTT Kargo ile Türkiye’nin her yerine 1 kg’a  kadar 11,00 tl’ye gönderiyoruz. Ürün sepetinizde ”Kargo dahil” veya ”Alıcı ödemeli  kargo” seçeneği sunulmuştur.  Kargo takip  numarası kargo gönderimi gerçekleştiği esnada PTT tarafından  cep telefonunuza mesaj olarak  iletilmektedir . Mesajın ulaşmaması durumunda bizi arayarak  öğrenebilirsiniz.  Kargo hareketlerini https://gonderitakip.ptt.gov.tr/  ‘den görebilirsiniz. Başka bir kargo firması ile  göndermemizi isterseniz  lütfen sipariş    mesajınızda not olarak  belirtiniz.

 

 

Destek: Ürünlerin kullanımı ile ilgili  bizi arayabilirsiniz. 

 

 

 

Bizi Değerlendirin: Ürünlerimiz hakkında düşünceleriniz, yorumlarınız bizim için önemlidir.  Bu konu ile ilgili web sayfamıza  alışveriş süreci ve ürünlerimiz ile düşüncelerinizi  yazmanızı istirham ederiz.   Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Not: Esanslar iâde kabul edilmemektedir. 

Esans şişeleri standart 3ml, ürün fotoğrafında olduğu gibidir. (Kajuput / Okaliptus 25ml, Misk Esans ve Mejmua 2.50ml hariç) 

Standart şişe hâricinde bazı ürünlerde kullandığımız şişeler  stok durumuna göre farklılık gösterebilir. Her hâlükârda sizi bilgilendiririz.

 

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Dön
    × WhatsApp