};
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.instagram.com/@udihindi
  • https://www.youtube.com/channel/UCelpnCsdkGqYv-62XId8OCQ?view_as=subscriber
    • ''Koku gönül gözünü açar''
    • Hz. Mevlâna

SİZDEN GELEN YORUMLAR


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Volkan alpaslan (16/07/2020 13:52)
Konu : Udi Hindi kokusu
Mesaj : Allah razı olsun dedikleri gibi orjinal koku memnun kaldım.Çok ilgili ve alakalılar bu samimiyetlerinden dolayı çok çok teşekkür ederim.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.Kargoda çok hızlı geldi.Alışveriş yapmaya devam edicem, güvenilir bir firma ellerinize emeklerinize sağlık.
Duran U. (10/07/2020 03:02)
Konu : Udi Hindi
Mesaj : Udi Hindi'yi bundan yaklaşık iki ay önce almama rağmen her daim kullanma fırsatım olmadıysa da buraya not düşecek kadar kullandım. İlk kokladığımda, "Aaa! Biliyorum ben bu kokuyu!" dedim şaşkınlıkla. Biliyorum da, işte nereden onu bulamadım. Sonra kullanmaya başladım... Benim tenimde, kalıcılığı çok uzun sürmedi maalesef; birkaç saat ancak. Bu, benim tenimle ilgili bir durum elbette. Lakin kıyafette, ki kumaşın cinsi burada bir etken olsa gerek, çok daha uzun sürüyor... ve asıl bu süreçte Udi Hindi'nin muhteşem dönüşümüne ve şişeden koklandığının ve tene/kıyafete ilk uygulandığındaki nispeten orta ağırlıktaki diyebileceğim kokusunun aksine hafiflemiş ve bir süre daha orada kalacağını vaadeden gizemli, eşyanın ötesinden, perde arkasından gelen bir 'rayiha'ya evrilmesine şahit oldum... ki kokunun kalbinin attığı yer tam da burasıydı benim için.

Tabi ki bu, Udi Hindi'nin bende uyandırdıkları; sizde belki ötesi belki berisi olacaktır /oluyordur belki de aynısı. Sözü hiç uzatmadan; dünyaya gelmişken hazır, nasipte de varsa, ud kokusunu bulundurmak lazımmış vesselam.


"Eyvallah. Kalıcılık herkesin teninde değişiyor. Benim tenimde 6 saat kadar kalıyor. Çok az miktarda uygulayıp gün icerisinde takviye yapılabilir. En güzeli az az sürüp kokunun gizemini ve keyfini yaşamak"
Editör Notu
Uğurcan (11/06/2020 12:58)
Konu : Koku
Mesaj : Misk kokusu ve buhur çok güzel
Mehmet (06/06/2020 16:17)
Konu : Buhur
Mesaj : Buhurları çok beğendik. Barış Bey'' e de ilgisi için teşekkür ederim.
Bilal (04/06/2020 09:52)
Konu : Kabe
Mesaj : Sipariş verdigim kömür ve tütsü eksiksiz gayet özenle hazırlanmış şekilde elime ulaştı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim
Ömer Kaya (04/06/2020 00:12)
Konu : Ud-i Hindi
Mesaj : Ud kokusu gerçekten çok güzel. Yoğun ama tatlı, insanı rahatsız etmeyen bi kokusu var. Barıs Bey de hoşsohbet bir insan, sorularınız varsa çekinmeden sorabilirsiniz.
Aykan Öktem (03/06/2020 20:24)
Konu : Alkolsüz esans
Mesaj : Uzun zamandır barış bey den alış veriş yapıyorum, güvenilir, dürüst, kibar bir satıcı, ürünleri kaliteli ve nasıl anlatildiysa o şekilde sürprizle karşılaşmazsınız, gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz.
Tevfik rüştü Elibol (20/03/2020 14:46)
Konu : Kafur buhur
Mesaj : Senelerdir Alışveriş yapiyorum hic memnuniyetsizlik yasamadim kafur resmen sifa tavsiye ederim oyle sentetikler ile de alakasi yok oud buhurun yaninda yakarsaniz hem ferahlik veriyor hem de kokuya ayri bir lezzet katiyor
Ali (28/02/2020 20:50)
Konu : Misk
Mesaj : İlk aşamada alışık olmadığım icin misk kokusu biraz ağır gelsede çok kısa süre sonra alışıp kokunun bağımlısı haline geldim,şimdiden bitecek diye tedirginlik yaşıyorum.
Mustafa Oral (24/02/2020 16:03)
Konu : Koku çok çok önemli
Mesaj : Özgür Bey e çok teşekkür ederim

Paçuli yasemin ve krem amber
Paçuli gerçekten sakinleştirici bir koku
Yasemin keskin çok yoğun çok sürmeyin
Krem amber çok keskin çok azın azı sürmenizi tavsiye ederim
Yasin (11/02/2020 18:45)
Konu : Gül ve sandal esansı
Mesaj : Kendisinden daha öncedende ud almıştım...Bu sefer gül ve sandal karışık esans aldım.Koku çok güzel piyasada esans diye satılan ürünlere göre çok kaliteli.Özgür beye gerek ürünlerin kalitesi gerekse sipariş sürecindeki ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.
Selçuk (20/01/2020 20:58)
Konu : Udi hindi Amber
Mesaj : Kaliteli kalıcı kokular oudun sürdükten 10 dakika sonra açılmasıyla verdiği odunsu koku enfes
Siyah amber çarpıcı ve çok kalıcı
Barış Bey ilgili güvenilir esnaf
Burak (06/01/2020 15:35)
Konu : Misk Harika
Mesaj : Daha önceden kullandığım misk hafif de olsa rahatsız edici hayvansal koku barındırıyordu. MistikKokular dan aldığım Misk in bu kadar farklı olmasını beklemiyordum. Beni rahatsız edecek bir hayvansal nota olmadığı gibi kalitesini de hemen belli eden çok hoş bir koku. Teşekkürler
Teoman (02/01/2020 17:46)
Konu : Koku ve tesbih
Mesaj : Bir tecrübemi sizlerle paylaşmayı arzu ettim. Önceden tarif etmiş oldugum bileşimi parmaklara sürerek tesbih çekilirse güzel oluyor( koku ve tesbihin cinsine göre çekim kolaylığı).
Barış (18/12/2019 15:44)
Konu : Tesekkur
Mesaj : Baris Bey gercekten samimi yaklasimi ve guven veren durusu ile gonul rahatligi ile alis veris yapabileceginiz birisidirBen oudi hindi ve oud java aldim cok guzel ve kalite kokuyor cok tesekkur ediyorum.
Cengiz Yorulmaz (13/12/2019 11:13)
Konu : Mistik Kokular...
Mesaj : Teknik olarak fazla bir bilgim yoktu telefonla arayıp bilgi istedim. Gerçekten hiç beklemediğim şekilde ilgilendi barış bey.. Tavsiye ettiği ud jawa ve ud bahour u aldım.. 1 kere kullandım ud bahouru gerçekten çok beğendim. Yaklaşımınızdan ve ilginizden dolayı mistikkokular.com'a teşekkür ederim.. devamlı müşteri olamaya adayım. Iyi calismalar
Burak Demir (09/12/2019 11:29)
Konu : Jawa Ud
Mesaj : Öncelikle kargoyla birlikte gelen küçük hediye için Baris Beye cok teşekkür ederim. Deneme amaçlı Jawa ud siparişi verdim. Bence kokusu çok harika. Kutuyu açar açmaz heryeri kaplıyor kokusu. Koku tok ve baymıyor. Herkesin kullanabileceği ve hoşuna gidecek kıvamda.

Yusuf Y. (04/12/2019 13:06)
Konu : Udi hindi,Amber,Tütsü
Mesaj : Daha önce kullanmadığım kokular olduğu için koku notaları hakkında yorum yapamam. Lakin ürünler kalitelisini belli ediyor. Sanırım kokular ham haldeler. Barış bey kibar ve çözüm odaklı ilgilendiği için teşekkür ediyorum. Gönlünüz rahat olsun.
Çetin (20/11/2019 13:54)
Konu : Teşekkürler
Mesaj : Barış bey e çok teşekkür ederim. Gönderi çok özenli ve kaliteli herkese tavsiye ederim. Ürünler çok kaliteli korkmadan sipariş verebilirsiniz
Burak Demir (19/11/2019 00:34)
Konu : Mahmuz no96 ve udhindi
Mesaj : Öncelikle herkese selamlar. Yıllardır alkolsüz kaliteli yağlaesanslar kullandım. ASQ AJMAL ARABIAN OUD ve nicesi. Türkiyede esans dediginiz zaman her ilde ucuz sentetik koku satan dükkanlar var. Sonunda doğru adresi uzun araştırmalarım sonunda buldum. Ayrıca saydığım markalara nazaran fiyatlar uygun. Bir adet ud hindi ve majmua siparişi verdim. Majmua Mekke bendin çiçeksi tarafını oudhindi ise püf tarafını yansıtmakta. Barış Beye de ilgi ve nezaketinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.Umarim ticareti bereketli olur ve bizi yeniden arayışlara sokmaz.

 1