• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
    • MİSTİKKOKULAR'A HOŞ GELDİNİZ
 

SİZDEN GELEN YORUMLAR


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Burak (17/03/2019 19:18)
Konu : Ud
Mesaj : Hakiki mukemmel bir koku herkese tavsiye ederim.
Ahmet Kasım (08/03/2019 22:37)
Konu : Ud, Amber, Sandal, Paçuli, Vetiver, Buhur
Mesaj : Merhaba,

Esanslara ilgi duyan ancak tecrübesiz biri olarak hem sorularıma cevap bulduğum, hem de benim için çok güzel kokulara açılan bir dost kapısına rast geldim diyebilirim.

Amaçları kendi benimsedikleri kadim bir geleneğin ürünlerini en saf haliyle temin edip taliplerine ulaştırmak olunca, alışveriş de pazarlamadan ve ticari kaygıdan uzak, sade ve hakiki oluyor haliyle...

Saf hakiki esans ile yapay esans arasındaki fark, bir yolculuk yapmakla o yolculuğu televizyondan izlemek arasındaki fark gibi. Televizyonda izlerken yorulmazsın, üşümezsin, yolu aramazsın, keyif alırsın, güzel gelir ama hakikatte hiç bir şey yapmadan oturmuş olursun ve sana bir faydası olmaz.

Buradaki esanslar ise yolculuğun aslı gibi. Önce doğadaki saf haliyle yoğun kokuyu alıyorsun, burnun çalışmaya başlıyor ve beynin uyarılıyor. Sonra koku cildinle bütünleştikçe hem esanstan hem de senden güzel notalar açığa çıkıyor. Sonuçta koku alma mekanizman ve zihnin daha sağlıklı bir şekilde çalışıyor ve gelişiyor.

Sandal: Reçineye benzer sandal kokusu çok keskin ve net. Cilde sürüldüğünde yavaş yavaş açılıp ferah ve huzurlu bir kokuya dönüşüyor.
Paçuli: Yağmur sonrası toprak kokusuyla bitki kökünün birleşimi gibi. İnsanın hayat yolculuğuna dair manidar bir koku.
Vetiver: Çimen kokusuna çok benziyor, yatıştırıcı sakin bir koku.
Ud: Çok yoğun ve ağır başlayıp ağacın kökü, gövdesi ve yapraklarına doğru devam eden aşamalı bir koku.
Amber: Buhur gibi hafif dumanlı / isli ama altındaki aroması çok tatlı olan derinlikli ve muhteşem bir koku.

Faydalı olması dileğiyle, selamlar...
Serkan (25/02/2019 21:49)
Konu : Sandal, Mejmua, Amber
Mesaj : Ürünü satın alma sürecimde yardımcı olan ve sorularıma içtenlikle ve usanmadan cevap veren Özgür Beye teşekkür ederim. Rahatlıkla kendisiyle iletişime gecebilirsiniz.
Öncelikle bütün kokular 1.sınıf ve çok kaliteli kokular. Orjinallikleri konusunda kafanızda soru işareti varsa kesinlikle ürünler orjinal.
Mejmua kokusu çok güzel bir esans.
Sandal ilk sürdüğünüzde odunsu bir koku veriyor fakat biraz zaman geçip açıldığında çok güzel bir koku vermeye başlıyor.
Amber çok tatlı ve çok ta kalıcı bir koku. Saf olduğu için az bir kullanımla uzun süreli kokusunu veriyor. Alışveriş yapmak isteyenler gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.
Hasan hüseyin aydin (25/02/2019 21:15)
Konu : Esans
Mesaj : Güvenilir .Koku hususunda kararsız iseniz kesinlikle barış bey .ile tanışın .
Hasan (23/02/2019 18:08)
Konu : Amber
Mesaj : Güvenilir herşey orijinal gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Hasan Basri Şahin (23/02/2019 15:09)
Konu : Misk
Mesaj : Öncelikle kokular konusunda bilgisiz birini bilgilendirdigiz için, orjinal mi değilmi endişelerini küçük bir miktar göndererek giderdiğiniz için ve misk kokusunu kullanmama vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim.
En kısa zamanda diğer kokularıda deneme temennisiyle Hayırlı ve bereketli alışverişler diliyorum.
Yasin DURSUN (03/02/2019 23:07)
Konu : Udi Hindi Kadim
Mesaj : Barış beyle önce telefonda görüştük sonra da bir araya geldik. Kendisi her şeyden önce bir koku sever ve kadim koku geleneğini sürdürmeyi ticari kaygıların önünde tutuyor. Ondan Udi Hindi Kadim, Kamboçya Udu, Misk, Amber ve Hint Gülyağı satın aldım. Bu arada yanında getirdiği diğer bazı kokuları da deneme imkanım oldu. Hem satın aldığım hem de denediğim kokular "hakiki" ifadesinin karşılığını tam olarak veren son derece doğal esanslar. Bu kokulardan sırf referans amaçlı bile belirli miktarlarda edinmek gerekir..
Bugün esans piyasasında bir güven bunalımı olduğunu görüyoruz. Girdiğimiz hemen her kokucuda hakiki adı altında, bol miktarda ve düşük fiyatlara Ud, Misk ve Amber esanslarına rastlıyoruz. Oysa biliyoruz ki Ud, Misk ve Amber elde edildikleri kaynakların sınırlı olması nedeniyle piyasada bol miktarda ve düşük fiyatlara bulunan kokular değil. Bu tablo bize özellikle Ud, Misk ve Amber gibi üst seviye kokuların temininde güvenin halen en önemli unsur olduğunu gösteriyor. Tam da bu noktada Barış bey bu esansları bizzat kaynağından temin ederek önemli bir boşluğu dolduruyor.
Kendisine hem bu son derece kaliteli esanslar hem de samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. Yeni alış-verişlerde görüşmek dileğiyle.
Yasin (24/01/2019 13:45)
Konu : Amber kokusu
Mesaj : Manevi bir koku isteğinde bulunanlar amber kokusunu tercih etsin ruha direk hitap eden bir koku teşekkürlerimi iletiyorum Allah razı olsun selametle...
ercan (23/01/2019 16:32)
Konu : Çok Teşekkürler.
Mesaj : S.a
Esanslara ilginiz varsa internette sosyal medyada bir yerlerde site ismine rastlayarak buraya kadar gelip yorumları okuyorsanız bilmenizi isterim ki Türkiye de bulabileceğiniz en orijinal esansların satıldığı en güvenilir en doğru yerdesiniz. Bundan sonrası için yapmanız gereken sadece Özgür Bey'e ulaşmanız.O size hangi esansı istiyorsanız tüm detayları ile yardımcı olacaktır.Sitede bulunan esansların büyük çoğunluğunu denemiş biri olarak yazıyorum gözünüz kapalı Özgür Beyden alışveriş yapabilirsiniz.Memnuniyetiniz garanti altındadır rahat olunuz.
Nurbanu Ercan (22/01/2019 14:35)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Müşterilerinizle kurduğunuz iletişim ve iş ahlakınız bu zamanda bulunması zor özelliklerden. Buhurdan ve kokulardan çok memnun kaldım. Herkese bu güzel sünneti yaşatmaya çalışmasını tavsiye etmek isterim. Tekrar ilgi özen ve alaka için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hayırlı kazançlar dilerim.
Ayse Kayar (10/01/2019 19:00)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Peygamber meslegı tıcareti, zamanın "sadece kazanc saglama" amacından cıkarıp, layığı ıle, ınsan kazanmaya odaklı muamelesinden dolayı Özgür beye cok tesekkur edıyorum. Şahsi fikrim, sevdıklerınıze hatta kendınıze alabılıcenız en ruha dokunur hedıye dıyebılırım. Buhurdanlıgımdan da, oud buhurumdan da gayet memnun kaldım. Allah razı olsun 🕊️
celalettin (09/01/2019 23:05)
Konu : esanslar
Mesaj : Özgür Bey'e gösterdiği yakın alaka ve iş ahlakından dolayı teşekkür ederim. Aldığım ürünlerden son derece memnun kaldım. Kokular konusunda benim gibi yeni olan arkadaşların gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilecekleri bir site...
mehmet (07/01/2019 16:49)
Konu : tesekkurler
Mesaj : ürünleriniz cok güzel...
ve
ilgi alakanız için cok tesekkurler
mistikkokular ailesine sevgiler ...saygılar...
Mustafa (22/12/2018 22:35)
Konu : vetiver,Amber,Burma oud
Mesaj : Ürünler kargoya verildiği günün ertesi gün elime ulaştı.Amber oldukça kalıcı tatlı hoş bir koku,Vetiver esansı da doğal odunsu bir yağ,az miktarda kullanım ile uzun süre kullanılacak kokular.Burma ud kokusu doğal ve güzel bir koku(dumanlı buruk bir açılışı sonra biraz tatlıya dönen odunsu bir koku) olmasına rağmen pek kalıcı gelmedi bana.Özgür Beye teşekkürler.
Ercan (19/12/2018 09:36)
Konu : Ud Tesbih ,Kamboçya Ud,Tayland Ud, Udi Hindi Kadim , Gül, Shammame Ud, Fulya, Yasemin, Cennet El Firdevs ve diğerleri...
Mesaj : S.A ,

Özgür Bey Hepsi birbirinden güzel ürünlerim bir süre önce geldiler kullanmak nasip oldu çok teşekkür ederim Emekleriniz için Allah Razı Olsun Hakkınızı Helal ediniz.

Almak isteyecek olanlara da çok çok memnun kaldığım esansları basitçe tarif edecek olursam ,

Yasemin ,Fulya , Cennet El Firdevs bunlar çiçeklerin en güzel esansları ve gayet kalıcı .

Kamboçya Ud, Bence Udların Efendisi saf temiz orta ağır akışkan harikulade rayihalar.

Tayland Ud, Ud kokuları size ağır geliyorsa daha hafif çiçeksi kokulara yakım muhteşem bir ud.

Udi Hindi Kadim , Saf temiz şeffaf kamboçya uduna göre biraz daha ağır kokulu fakat daha akışkan bir ud.

Hint Gül yağı, Isparta gülüne oranla daha hafif fakat baş döndürücü güzellikte bir gül kokusu gayet kalıcı.

Shammame Ud, Zengin Hint Baharatlarıyla güçlendirilmiş farklı şahane bir Ud çeşidi daha .. Kalıcılık çok başarılı.

Kajuput Yağı, Cildinizi temizlemek , bakımını doğal yollarla yapmak için ideal bir yağ. Emilimi çok iyi cildinizi yumuşak ipek gibi yapıyor kokusu vicks''i andırıyor çok hoş bir ürün.

Mejmua , Doğal karışım esansların en güzeli kokladıkça koklayasım geliyor muhteşem .

Ud Tesbih, 99 luk ud tesbih el yapı muhteşem Ud ağacından el emeği verilerek işlenmiş tam bir şaheser. Tesbihi çekerken ellerinize sinen o muhteşem uhrevi ud kokularını aldıkça tesbihi hiç bırakmak istemeyeceksiniz.Henüz bitmeden almak gerek böyle güzel tesbih her zaman bulunmaz. Bu tesbihi yapandan getirenden cümleten Allah Razı Olsun .S.A
Tevfik (10/12/2018 17:28)
Konu : Buhurdanlık 8gr buhur
Mesaj : Site ye herturlu güvenebilirsiniz Özgür bey e buradan çok teşekkür ederim ben bukadar ilgili bir esnaf görmedim urun kargo edilene kadar surekli bilgi verdi ürünlerin resimlerini göndermeden evvel yolladı kısaca çok ilgili herkese tavsiye ederim işini dürüst ahlaklı yapan insanlar bol kazançları olsun
Ercan (17/11/2018 08:26)
Konu : Misk Amber 4 Çeşit Oud Zaferan Vetiver Tefarik Mejmua Sandalwood
Mesaj : Perşembe günü siparişimi verdim yaklaşık 1 saat sonra kargo takip numarası cebime geldi ve Cuma günü esanslar elime geçti. Esanslar gayet güzel şişelenmiş üzerlerine isimleri yazılmış ve gayet muhafazalı kapaklı bir kap içerisine konulmuş üzerinde de hediye şahane bir kese vardı. Ayrıca bu kap havalı naylon ile sarılmış ve o şekilde kargo poşetine konulmuştu . Kısaca bu kargo Allahın(cc) izni ile bu şekilde dünyanın her yerine gider .İşlerimden dolayı konuşamadım için Özgür Bey tüm sorularıma sosyal medya üzerinden içtenlikle dolu dolu cevap verdi çok memnun oldum .Kendisinden 4 çeşit Ud, Sandal,Tefarik,Vetiver ,Misk,Amber ,Zaferan , Mejmua esansları olmak üzere 11 çeşit esans aldım . Almadan önce kafamda acaba bu esanslar daha önceki kullandığım aynı isimlerdeki esanslar gibi çıkarlar mı diye şüphelerim vardı fakat esanslar gelip kullanmaya başlayınca Özgür beye %100 katıldım çünkü hakikatten bunlar rahatsızlık vermeyen sentetiklikten uzak tamamen doğal şifalı diyebileceğim nitelikte muhteşem kokan esanslardı. Her birini ayrı ayrı çok sevdim ve beğendim inanın bu esansları sürüp kokladığınızda mutlu oluyorsunuz ve size farklı bir huzur veriyorlar. Misk ve Amberi aynı anda kullandım ilk başta çekincelerim vardı lakin esanslar açılmaya başladıktan sonra öyle güzel bir atmosfer oluşturuyorlar ki işte tam da bu mistik kokular diyorsunuz. Daha önceki kullandığım bir sürü aynı isimli esans (Ud,Sandal Tefarik vs vs )Mistik kokular esansları karşısında sönük kaldı keşke daha önce bu siteye rastlasaydım dedirtti.Sizde eğer doğal, size ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeyen burnunuzu yakmayan esans arıyorsanız Esansları gibi kendisi de doğal bir beyefendi olan Özgür Beye ulaşmanız yeterli olacaktır.Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum işiniz gücünüz rast gitsin hayırlı işler olsun .Tekrar görüşmek üzere inşallah.
Veteriner (14/11/2018 17:50)
Konu : Ud esansı
Mesaj : Koku geldi gayet güzel ve kalıcı tereddütsiz alabilirsiniz özgür beyede ilgisi için tsk ederim
Makbule Yaman (10/11/2018 21:39)
Konu : Misk ve ûd esansı
Mesaj : Yakın zamanda; manevi ve şifâi etkisine inandığım misk ve ûd esanslarını aldım.Ûd kokusunu biraz yadırgasamda sürdükten sonra güzelleşen ve rahatlatan bir esans olduğunu gördüm.Miski ise daha çok beğendim .Ruhunuza işleyen bir esans .tabi bu kokular doğal oldukları için ilk anda yadırgıyorsunuz .Allah inşallah şifalarından faydalanmayı nasib etsin.Amber esansını da denemeyi çok isterim.Hizmetleriniz ve ilginiz için teşekkür ederim.
Tahir (06/11/2018 17:24)
Konu : Ud
Mesaj : Ürünler çok güzel. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Kargo ve teslimatta sorunsuz. Hayırlı işleriniz olsun.
 1