Mağaza

6-Sandal Buhur
4 Ocak 2021
Ud Kâbe Buhur 12 gr
5 Ocak 2021
Hepsini Göster

1-Udihindi Buhur (A) 1gr

(1 müşteri değerlendirmesi)

150,00

Udihindi ailesinden bir çeşit  olup  A+++ kalite bir buhurdur.

Kokusu odunsu, tatlı, reçinelidir.

Tütsü olarak kullanılması haricinde,  ehlinin tavsiyesi ve terkibi ile manevi hastalıklarda  psikolojik rahatsızlıklarda kullanımı ayrıca  tercih edilmiştir.

Bize en çok sorulan sorular:

Sizdeki Udihindi ile piyasada satılan isim benzerliği olan  toz udihindi ve udihindi yağı arasındaki fark nedir?

Piyasada bulunan Udihindi (asıl ismi Kust-i Bahri)  ud ağacının  köklerinin makinede çekilerek  toz haline getirilmesi ile şifalı bitki olarak kullanılır.  Bu tozun zaytinyağına katılıp uzun süre bekletilerek acı olan özünün yağa çıkması ile sıvı halde kullanılır.  Bunların bizim   buhur ve esanslarla bir alakası yoktur. Ağacın bu kısımından buhur ve esans  elde edilmez,   Buhur ve esans olarak kullanılan kısmı fiyatı bazen milyon dolarları bulan ağacın içinde yer alan çok kıymetli reçinesidir.

1  gramın kaç defa kullanabilirim?

Bu tamamen zevkinize kalmıştır. Genellikle ufak parçalara bölüp bir kaç defada   kullanılmaktadır.  Müşterilerimiz Udihindi’yi genellikle özel gün ve gecelerde  kullanmakta sair kullanım için diğer buhurları tercih etmektedirler.

Örnek olması açısından  Udihindi buhurları arasından  rastgele seçtiğim ve tarttığımda 0,13 gr gelen Ud parçasının nasıl yandığını Youtube sayfamıza yüklediğim videodan  izleyerek  fikir sahibi olabilirsiniz : VİDEO

 

 

1-Udihindi Buhur (A) 1gr için 1 değerlendirme

  1. Ayse Simitci Isik

    Degerlendirmem 5 yildizdir.Tarifsiz bir buhurdur.Hizli ve titiz teslimat icin ayrica tesekkur ediyorum.Bu essiz kokunun tum mekanda yaydigi guzellikler icin minnettarim.Sonsuz tavsiye ediyorum.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

Sepet

Sepetiniz şu anda boş.

    Sepetiniz
    × WhatsApp