3 Sayfa
25 Ocak 2021
1. Sayfa
27 Ocak 2021

2. Sayfa


BU SAYFADA YER ALAN YORUMLAR ESKİ WEB SAYFAMIZDAN AKTARILMIŞTIR

 

mustafa esen (10/05/2019 16:12)

Konu :ud esanssı

Mesaj :Barış bey çok ilgili işin bilen ve takip eden bir beyefendi .. siparişim için teşekkür edrim.

 

sabri turhan (10/05/2019 00:33)

Konu :Oud-Hindi

Mesaj :Oud hindi kokusunu aldım. Koku başta biraz ağır fakat biraz süre geçince mistik bir hal alıyor. Herkes cesaret edemez sürmeye. İnsanı İbadet vs gibi durumlar için farklı hissettiriyor. Satıcı çok ilgili, mütevazi ve sözünde duruyor. İlgisi için çok teşekkür ederim.

Eser Demir (09/05/2019 23:43)

Konu :Oud Bakhoor

Mesaj :Kokulandırılmış oudlar genelde baş ağrıtan kalitesiz kokular oluyor, ama bu gerçekten hem hafif hem de çok kaliteli, baş ağrısı vs kesinlikle yok. Barış Bey kaliteli olduğunu söylemişti. Teşekkür ediyorum, Medine”nin Mekke”nin sokaklarına götürdü bu koku beni…

Serkan (08/05/2019 13:01)

Konu :mistik kokular

Mesaj :Sentetik kokuların zararlarını öğrendikten sonra yaptığım araştırmalar sonucu sünnete uygun güzel kokular ararken rastladım Barış bey”e. Kendisi bu konuda çok mütevazı bir o kadar da bilgili ve samimi ayrıca yönlendirmeleri de sizin ilginize göre yapabiliyor. Şuana kadar birçok kokudan sipariş verdim meraktan ve sıklıkla kullanmaya çalışıyorum son derece memnunum. Sentetik parfum kullanımını tamamen bıraktım diyebilirim. Kendisine teşekkür ederim. Gül, udi hindi sandal ve amber favorim.

Zehra (07/05/2019 19:27)

Konu :Misk, amber ve ud

Mesaj :Bugün sipariş verdim kargom yolda 🙂 Barış bey gerçekten çok ilgili çok bilgili güvenilir birisi, Allah ondan razı olsun böyle Bi hayra vesile olduğu için..zamanını ayırdı çok içten ve samimiydi.. İlk defa böyle kokularla tanışacağım çünkü tüm o yapay parfümleri bıraktım.. En çok da şifalı olduğuna inanıyorum peygamberimizin sevdiği her şeyi severiz 🙂

İbrahim (01/05/2019 09:07)

Konu :Udi hindi, sandal, beyaz ud

Mesaj :Udi hindi başlangıç seviyesi olan çok hoşuma gitti, koku durdukça çok güzel kokuyor. Udi hindi beyaz ud bana biraz kokusu ağır geldi, grip olduğum içim fazla anlayamadım. sandal deneme fırsatım olmadı. Diğer kokularıda çok merak ediyorum. İnşallah deneme fırsatım olur. Özgür Beye samimi ve içten davranışı için teşekkür ederim. Gerçekten karşısındakini anlamaya çalışan birisi. Allah razı olsun. Hayırlı bereketli kazançlar diliyorum.

kadir (30/04/2019 16:25)

Konu :mistikkokular

Mesaj :barış beyden almış oldugum sandal udi burma amber ve son olarak almış oldugum paçuli doğal saf kokular bizlere böyle kokular sundugunuz için teşşekkürler mistikkokular ekibi

Zeki (26/04/2019 13:34)

Konu :Buhur

Mesaj :Ürünler doğal ve kaliteli ürünler

Muhammet Dağıstan Yıldırım (20/04/2019 19:30)

Konu :Koku

Mesaj :Benim kokuya karşı bir zaafım var.Kokuları çok seviyorum.Aldıgim kokular 1.sinif kokular.misk kokusu aldim.misk kokusu biliyorsunuz Ceylan’dan alınan bir koku resmen hayvanın kendine has olan kokusunu alıyor sunuz.Ud kokularida çok güzel.Baska kokularida almak isterim.

Salih (19/04/2019 01:44)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Barış beyden amber, ud, Sandal, gül yağı, yasemin ve fulya esanslar aldım. İlgisi için teşekkür ederim. Saf ve doğal kokulara olan ilgim Cübbeli Ahmet Hoca Efendi sayesinde oldu. Tabiki Peygamber Efendimizin Sünneti ayrıca. Amber kokusu harika bir koku keza ud kokusu Gül yağı da öyle en ufacık bir damlasında bile kokulu Gül bahçesinde hissi veriyor. Sandal kokusunu da beğendim. Barış bey çok ilgilendi sağolsun sırada İnşaallah misk kokusu var.

Alper (10/04/2019 15:19)

Konu :Sedir Ağacı Esansı

Mesaj :Bu 2.siparişim oldu daha evvel Vetiver(Kabe Samanı) esansını sipariş etmiştim. Özgür bey gerçekten kaliteli, naturel ürünleri temin ediyor, çok da ilgililer. Sedir ağacı esansını çok beğendim. Bilmeyenler için tatlı, balzamik ve çamsı özellikte bir esans ve hayli kalıcı, yağmur sonrası etraftaki ağaç kokularını birebir hatırlatan bir koku. Kokuların dünyasındaki yolculuğuma en kısa zamanda vereceğim yeni siparişle devam etmeyi düşünüyorum.

yusuf güneş (04/04/2019 17:05)

Konu :Ud ağacı Tesbih 33’lük

Mesaj :Allah razı olsun önceki aldığım bileklik gibi aldığım tesbihte dedikleri gibi bir dahaki alışverişimizde görüşmek üzere Teşekkürler Barış Bey

Orhan (02/04/2019 21:48)

Konu :Misk

Mesaj :Alllah razı olsun aldım bir çok koku aldım hepside iyi hepside sıkıntısız aldım ve çok yardımcı alakadar oldular teşekkür ederim

Burak (17/03/2019 19:18)

Konu :Ud

Mesaj :Hakiki mukemmel bir koku herkese tavsiye ederim.

Ahmet Kasım (08/03/2019 22:37)

Konu :Ud, Amber, Sandal, Paçuli, Vetiver, Buhur

Mesaj :Merhaba,Esanslara ilgi duyan ancak tecrübesiz biri olarak hem sorularıma cevap bulduğum, hem de benim için çok güzel kokulara açılan bir dost kapısına rast geldim diyebilirim. Amaçları kendi benimsedikleri kadim bir geleneğin ürünlerini en saf haliyle temin edip taliplerine ulaştırmak olunca, alışveriş de pazarlamadan ve ticari kaygıdan uzak, sade ve hakiki oluyor haliyle… Saf hakiki esans ile yapay esans arasındaki fark, bir yolculuk yapmakla o yolculuğu televizyondan izlemek arasındaki fark gibi. Televizyonda izlerken yorulmazsın, üşümezsin, yolu aramazsın, keyif alırsın, güzel gelir ama hakikatte hiç bir şey yapmadan oturmuş olursun ve sana bir faydası olmaz. Buradaki esanslar ise yolculuğun aslı gibi. Önce doğadaki saf haliyle yoğun kokuyu alıyorsun, burnun çalışmaya başlıyor ve beynin uyarılıyor. Sonra koku cildinle bütünleştikçe hem esanstan hem de senden güzel notalar açığa çıkıyor. Sonuçta koku alma mekanizman ve zihnin daha sağlıklı bir şekilde çalışıyor ve gelişiyor.

Sandal: Reçineye benzer sandal kokusu çok keskin ve net. Cilde sürüldüğünde yavaş yavaş açılıp ferah ve huzurlu bir kokuya dönüşüyor.
Paçuli: Yağmur sonrası toprak kokusuyla bitki kökünün birleşimi gibi. İnsanın hayat yolculuğuna dair manidar bir koku.
Vetiver: Çimen kokusuna çok benziyor, yatıştırıcı sakin bir koku.
Ud: Çok yoğun ve ağır başlayıp ağacın kökü, gövdesi ve yapraklarına doğru devam eden aşamalı bir koku.
Amber: Buhur gibi hafif dumanlı / isli ama altındaki aroması çok tatlı olan derinlikli ve muhteşem bir koku.

Faydalı olması dileğiyle, selamlar…

Serkan (25/02/2019 21:49)

Konu :Sandal, Mejmua, Amber

Mesaj :Ürünü satın alma sürecimde yardımcı olan ve sorularıma içtenlikle ve usanmadan cevap veren Özgür Beye teşekkür ederim. Rahatlıkla kendisiyle iletişime gecebilirsiniz. Öncelikle bütün kokular 1.sınıf ve çok kaliteli kokular. Orjinallikleri konusunda kafanızda soru işareti varsa kesinlikle ürünler orjinal.
Mejmua kokusu çok güzel bir esans. Sandal ilk sürdüğünüzde odunsu bir koku veriyor fakat biraz zaman geçip açıldığında çok güzel bir koku vermeye başlıyor.
Amber çok tatlı ve çok ta kalıcı bir koku. Saf olduğu için az bir kullanımla uzun süreli kokusunu veriyor. Alışveriş yapmak isteyenler gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Hasan hüseyin aydin (25/02/2019 21:15)

Konu :Esans

Mesaj :Güvenilir .Koku hususunda kararsız iseniz kesinlikle barış bey .ile tanışın .

Hasan (23/02/2019 18:08)

Konu :Amber

Mesaj :Güvenilir herşey orijinal gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz

Hasan Basri Şahin (23/02/2019 15:09)

Konu :Misk

Mesaj :Öncelikle kokular konusunda bilgisiz birini bilgilendirdigiz için, orjinal mi değilmi endişelerini küçük bir miktar göndererek giderdiğiniz için ve misk kokusunu kullanmama vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda diğer kokularıda deneme temennisiyle Hayırlı ve bereketli alışverişler diliyorum.

Yasin DURSUN (03/02/2019 23:07)

Konu :Udi Hindi Kadim

Mesaj :Barış beyle önce telefonda görüştük sonra da bir araya geldik. Kendisi her şeyden önce bir koku sever ve kadim koku geleneğini sürdürmeyi ticari kaygıların önünde tutuyor. Ondan Udi Hindi Kadim, Kamboçya Udu, Misk, Amber ve Hint Gülyağı satın aldım. Bu arada yanında getirdiği diğer bazı kokuları da deneme imkanım oldu. Hem satın aldığım hem de denediğim kokular “hakiki” ifadesinin karşılığını tam olarak veren son derece doğal esanslar. Bu kokulardan sırf referans amaçlı bile belirli miktarlarda edinmek gerekir..
Bugün esans piyasasında bir güven bunalımı olduğunu görüyoruz. Girdiğimiz hemen her kokucuda hakiki adı altında, bol miktarda ve düşük fiyatlara Ud, Misk ve Amber esanslarına rastlıyoruz. Oysa biliyoruz ki Ud, Misk ve Amber elde edildikleri kaynakların sınırlı olması nedeniyle piyasada bol miktarda ve düşük fiyatlara bulunan kokular değil. Bu tablo bize özellikle Ud, Misk ve Amber gibi üst seviye kokuların temininde güvenin halen en önemli unsur olduğunu gösteriyor. Tam da bu noktada Barış bey bu esansları bizzat kaynağından temin ederek önemli bir boşluğu dolduruyor.
Kendisine hem bu son derece kaliteli esanslar hem de samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. Yeni alış-verişlerde görüşmek dileğiyle

Yasin (24/01/2019 13:45)

Konu :Amber kokusu

Mesaj :Manevi bir koku isteğinde bulunanlar amber kokusunu tercih etsin ruha direk hitap eden bir koku teşekkürlerimi iletiyorum Allah razı olsun selametle…

ercan (23/01/2019 16:32)

Konu :Çok Teşekkürler.

Mesaj :S.a Esanslara ilginiz varsa internette sosyal medyada bir yerlerde site ismine rastlayarak buraya kadar gelip yorumları okuyorsanız bilmenizi isterim ki Türkiye de bulabileceğiniz en orijinal esansların satıldığı en güvenilir en doğru yerdesiniz. Bundan sonrası için yapmanız gereken sadece Özgür Bey’e ulaşmanız.O size hangi esansı istiyorsanız tüm detayları ile yardımcı olacaktır.Sitede bulunan esansların büyük çoğunluğunu denemiş biri olarak yazıyorum gözünüz kapalı Özgür Beyden alışveriş yapabilirsiniz.Memnuniyetiniz garanti altındadır rahat olunuz.

Nurbanu Ercan (22/01/2019 14:35)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Müşterilerinizle kurduğunuz iletişim ve iş ahlakınız bu zamanda bulunması zor özelliklerden. Buhurdan ve kokulardan çok memnun kaldım. Herkese bu güzel sünneti yaşatmaya çalışmasını tavsiye etmek isterim. Tekrar ilgi özen ve alaka için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun hayırlı kazançlar dilerim.

Ayse Kayar (10/01/2019 19:00)

Konu :Memnuniyet

Mesaj :Peygamber meslegı tıcareti, zamanın “sadece kazanc saglama” amacından cıkarıp, layığı ıle, ınsan kazanmaya odaklı muamelesinden dolayı Özgür beye cok tesekkur edıyorum. Şahsi fikrim, sevdıklerınıze hatta kendınıze alabılıcenız en ruha dokunur hedıye dıyebılırım. Buhurdanlıgımdan da, oud buhurumdan da gayet memnun kaldım. Allah razı olsun

celalettin (09/01/2019 23:05)

Konu :esanslar

Mesaj :Özgür Bey’e gösterdiği yakın alaka ve iş ahlakından dolayı teşekkür ederim. Aldığım ürünlerden son derece memnun kaldım. Kokular konusunda benim gibi yeni olan arkadaşların gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilecekleri bir site…

mehmet (07/01/2019 16:49)

Konu :tesekkurler

Mesaj :ürünleriniz cok güzel…ve ilgi alakanız için cok tesekkurler  mistikkokular ailesine sevgiler …saygılar…

Mustafa (22/12/2018 22:35)

Konu : vetiver,Amber,Burma oud

Mesaj : Ürünler kargoya verildiği günün ertesi gün elime ulaştı.Amber oldukça kalıcı tatlı hoş bir koku,Vetiver esansı da doğal odunsu bir yağ,az miktarda kullanım ile uzun süre kullanılacak kokular.Burma ud kokusu doğal ve güzel bir koku(dumanlı buruk bir açılışı sonra biraz tatlıya dönen odunsu bir koku) olmasına rağmen pek kalıcı gelmedi bana.Özgür Beye teşekkürler.

Ercan (19/12/2018 09:36)

Konu :Ud Tesbih ,Kamboçya Ud,Tayland Ud, Udi Hindi Kadim , Gül, Shammame Ud, Fulya, Yasemin, Cennet El Firdevs ve diğerleri…

Mesaj :S.A , Özgür Bey Hepsi birbirinden güzel ürünlerim bir süre önce geldiler kullanmak nasip oldu çok teşekkür ederim Emekleriniz için Allah Razı Olsun Hakkınızı Helal ediniz. Almak isteyecek olanlara da çok çok memnun kaldığım esansları basitçe tarif edecek olursam ,

Yasemin ,Fulya , Cennet El Firdevs bunlar çiçeklerin en güzel esansları ve gayet kalıcı .

Kamboçya Ud, Bence Udların Efendisi saf temiz orta ağır akışkan harikulade rayihalar.

Tayland Ud, Ud kokuları size ağır geliyorsa daha hafif çiçeksi kokulara yakım muhteşem bir ud.

Udi Hindi Kadim , Saf temiz şeffaf kamboçya uduna göre biraz daha ağır kokulu fakat daha akışkan bir ud.

Hint Gül yağı, Isparta gülüne oranla daha hafif fakat baş döndürücü güzellikte bir gül kokusu gayet kalıcı.

Shammame Ud, Zengin Hint Baharatlarıyla güçlendirilmiş farklı şahane bir Ud çeşidi daha .. Kalıcılık çok başarılı.

Kajuput Yağı, Cildinizi temizlemek , bakımını doğal yollarla yapmak için ideal bir yağ. Emilimi çok iyi cildinizi yumuşak ipek gibi yapıyor kokusu vicks”i andırıyor çok hoş bir ürün.

Mejmua , Doğal karışım esansların en güzeli kokladıkça koklayasım geliyor muhteşem .

Ud Tesbih, 99 luk ud tesbih el yapı muhteşem Ud ağacından el emeği verilerek işlenmiş tam bir şaheser. Tesbihi çekerken ellerinize sinen o muhteşem uhrevi ud kokularını aldıkça tesbihi hiç bırakmak istemeyeceksiniz.Henüz bitmeden almak gerek böyle güzel tesbih her zaman bulunmaz. Bu tesbihi yapandan getirenden cümleten Allah Razı Olsun .S.A

Tevfik (10/12/2018 17:28)

Konu :Buhurdanlık 8gr buhur

Mesaj :Site ye herturlu güvenebilirsiniz Özgür bey e buradan çok teşekkür ederim ben bukadar ilgili bir esnaf görmedim urun kargo edilene kadar surekli bilgi verdi ürünlerin resimlerini göndermeden evvel yolladı kısaca çok ilgili herkese tavsiye ederim işini dürüst ahlaklı yapan insanlar bol kazançları olsun

Ercan (17/11/2018 08:26)

Konu :Misk Amber 4 Çeşit Oud Zaferan Vetiver Tefarik Mejmua Sandalwood

Mesaj :Perşembe günü siparişimi verdim yaklaşık 1 saat sonra kargo takip numarası cebime geldi ve Cuma günü esanslar elime geçti. Esanslar gayet güzel şişelenmiş üzerlerine isimleri yazılmış ve gayet muhafazalı kapaklı bir kap içerisine konulmuş üzerinde de hediye şahane bir kese vardı. Ayrıca bu kap havalı naylon ile sarılmış ve o şekilde kargo poşetine konulmuştu . Kısaca bu kargo Allahın(cc) izni ile bu şekilde dünyanın her yerine gider .İşlerimden dolayı konuşamadım için Özgür Bey tüm sorularıma sosyal medya üzerinden içtenlikle dolu dolu cevap verdi çok memnun oldum .Kendisinden 4 çeşit Ud, Sandal,Tefarik,Vetiver ,Misk,Amber ,Zaferan , Mejmua esansları olmak üzere 11 çeşit esans aldım . Almadan önce kafamda acaba bu esanslar daha önceki kullandığım aynı isimlerdeki esanslar gibi çıkarlar mı diye şüphelerim vardı fakat esanslar gelip kullanmaya başlayınca Özgür beye %100 katıldım çünkü hakikatten bunlar rahatsızlık vermeyen sentetiklikten uzak tamamen doğal şifalı diyebileceğim nitelikte muhteşem kokan esanslardı. Her birini ayrı ayrı çok sevdim ve beğendim inanın bu esansları sürüp kokladığınızda mutlu oluyorsunuz ve size farklı bir huzur veriyorlar. Misk ve Amberi aynı anda kullandım ilk başta çekincelerim vardı lakin esanslar açılmaya başladıktan sonra öyle güzel bir atmosfer oluşturuyorlar ki işte tam da bu mistik kokular diyorsunuz. Daha önceki kullandığım bir sürü aynı isimli esans (Ud,Sandal Tefarik vs vs )Mistik kokular esansları karşısında sönük kaldı keşke daha önce bu siteye rastlasaydım dedirtti.Sizde eğer doğal, size ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeyen burnunuzu yakmayan esans arıyorsanız Esansları gibi kendisi de doğal bir beyefendi olan Özgür Beye ulaşmanız yeterli olacaktır.Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum işiniz gücünüz rast gitsin hayırlı işler olsun .Tekrar görüşmek üzere inşallah.

Veteriner (14/11/2018 17:50)

Konu :Ud esansı

Mesaj : Koku geldi gayet güzel ve kalıcı tereddütsiz alabilirsiniz özgür beyede ilgisi için tsk ederim

Makbule Yaman (10/11/2018 21:39)

Konu :Misk ve ûd esansı

Mesaj :Yakın zamanda; manevi ve şifâi etkisine inandığım misk ve ûd esanslarını aldım.Ûd kokusunu biraz yadırgasamda sürdükten sonra güzelleşen ve rahatlatan bir esans olduğunu gördüm.Miski ise daha çok beğendim .Ruhunuza işleyen bir esans .tabi bu kokular doğal oldukları için ilk anda yadırgıyorsunuz .Allah inşallah şifalarından faydalanmayı nasib etsin.Amber esansını da denemeyi çok isterim.Hizmetleriniz ve ilginiz için teşekkür ederim.

Tahir (06/11/2018 17:24)

Konu :Ud

Mesaj :Ürünler çok güzel. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Kargo ve teslimatta sorunsuz. Hayırlı işleriniz olsun.

Hülya Çakır (19/10/2018 12:51)

Konu :Ud jawa

Mesaj :Özgür Beyden Ud Java tütsü, buhurdanlık ve kömür aldım. Siparişim kısa sürede sıkıntısız elime ulaştı. Teşekkür ediyor, bol bereketli kazançlar diliyorum.

kozbelkıs (05/10/2018 20:44)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Ben udi hindi buhuru ve udi hindi kadim esans,ud kamboçya ve 2 çeşit sandal esansı aldım.Hepsinden çok memnun kaldım.Özgür bey gerçekten yaptığı işi seven ve konusuna çok hakim bir insan.Herkese kesinlikle tavsiye ederim.Hayırlı bereketli kazançlarınız olsun inşallah.

nihat meşin (25/09/2018 21:02)

Konu :QUD

Mesaj :kullanmayı çok merak ettiğim ud kokusunu sitenizden aldım .başta tereddütlerim vardı ağır kokusu olabilir diye.fakat gayet başarılı ve güzel kalıcılığı iyi
Barış beye ilgi ve alakasından dolayı tekrar teşekkür ederim

eser demir (24/09/2018 13:16)

Konu :OUD B BUHURU 20 GR

Mesaj :Uzun zamandır aradığım oud buhuru, çok etkileyici çok uhrevi bir kokusu var, Barış Bey””e ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim, Sevgilerimle

Alican (23/09/2018 00:13)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Emekleriniz için çok tesekkur ederim kargomu aldım. Ürünler gayet iyi

mustafa (21/09/2018 18:12)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Sevmeye değer pek az şeyi bulunan şu dünyadan, mahlukatın en üstününe sevdirilmiş birkaç güzellikten biri olan has kokuyu; işin ehlinden çıktığı, güvenin berheva edildiği, hakiki olanın terk ve sun”i olanın tercih edildiği şu zamanda tedarik ve arz ettiğiniz ve dahi müşteri ile alakadar samimi tavrınız için teşekkür ederim.

 

Devlet Memuru (12/09/2018 08:43)

Konu :Mistik kokular…

Mesaj :Ud tesbihi, bilekliği, ud, tefarîk, miski amber kokuları, kajeput yağı ve tütsü aldım. İlk olarak nazik, anlayışlı ve ilgili müşteri ilişkileri için teşekkür ederim. Ticari kaygıların ötesinde bir duyguyla hizmet verildiği duygusu biz müşteriler için işin en güzel yönü. Kokular konusunda tecrübem ve bilgim olmadığı için kıyaslama yapamıyorum. Ancak orjinal oldukları inancıyla ve mutluluk duyarak kullanıyorum. Allah razı olsun, işiniz âsan olsun

Muhammed Yasir Sönmez (15/08/2018 12:12)

Konu :Oud buhur

Mesaj :İnsanı motive eden, zihinsel dinginlik veren bir koku. İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim. Bol bereketli işleriniz olsun.

 

Hilal (15/08/2018 12:11)

Konu :Ud kokusu

Mesaj :Uzun zamandır denemek istiyordum .iki adet ud kokusu elime çok hızlı ulaştı doğrusu.Barış Beyin ilgi ve nezaketinden dolayi ayrica teşekkür ederim.ud buhurunu ve misk-i amberi gram olarak aldim misk harika;bir dahaki sefer onun da kokusunu denemeliyim mutlaka:) Meraklısına,alısveriş yapmak isteyene kesinlikle tavsiye ederim…

Atilla (06/08/2018 19:59)

Konu :Oud

Mesaj :İnstagramda karşılaştığım sayfadan sipariş etme şansını buldum Allah razı olsun çok kibar ve müsterisine saygı sevgi çerçevesinde yaklaşıyor bunu telefondanda olsa farkettirdi kendisine teşekkür ederim Allah hayırlı bol kazanç nasip etsin

Eser yeyin (31/07/2018 15:28)

Konu :Ud koku

Mesaj :Ud kokusu şifalı köküdür.herkeze tavsiye ederim. Özgür bey hollandaya siparişte yardimci oldu. Teşekürler

Eser yeyin (31/07/2018 15:26)

Konu :Ud koku

Mesaj :Kokuların hasi ud agaci kokusudur.hem şifalıdır.Tavsiye ederim.

Lütfullah (06/07/2018 15:43)

Konu : Udu hindi sandal yağı

Mesaj :Özgür hocama teşekkür ediyorum kendisiyle telefonda tanıştım ilgi ve alakadından dolayı ziyadesiyle memnun kaldım ürün hızlı bi şekilde elime ulaştı naturel koku arıyorsanız özgür hocama güvenebilirsiniz VESSELAM

Günay (06/07/2018 12:47)

Konu :Oud

Mesaj :Oud yağı kullananlar merhaba,Özgür kardeşimle geçen yıl tanıştım bana oud yağı ulaştırmak için fedakarlık yaptı
Kendisinden aldığım yağlar son derece kaliteliyedi. Ben denizci olduğum için çok rahatlatacı ve sıkıntı giderici özelligini anladım memnun kaldım kendisine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

merve (04/07/2018 20:17)

Konu :Kaliteli hizmet

Mesaj :Özgür bey fazlasıyla sabırlı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir satıcı.Kendisinden internetden de ürün almıstım daha önce şimdi yüz yüzede ürün alma şansı buldum.Kendisini dakikalarca beklettim.ayrıldıktan sonra tekrar başka ürünlerde almaya karar verdim.Tekrar geldi .Esanslar muhteşem ud,misk ,amber hepsi ayri güzel ben 2 çeşit ud buhuru ve 3 ceşit ud buhuru aldım kendisinden.Hepsi birbirinden güzel olduğu için karar veremediğim ürünlerden birer örnek aldım.Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim.

Selim (27/06/2018 14:05)

Konu :Kokular ve sipariş

Mesaj :Kendisiyle telefon aracılığıyla tanıştığım Özgür Beye, ilgisi ve dostluğu nedeniyle çok teşekkür ederim. Ayrıca kokular konusunda da gerekli bilgiyi sabırla sizle paylaşacaktır.

Emre (28/05/2018 19:11)

Konu :Memnuniyet

Mesaj :ud ağacından çok güzel bi bileklik almıştım artık satılmıyor sanırım. Bi bayana alınabilecek en güzel hediyelerden diye düşünüyorum. Teşekkürler

 

Serkan socat (13/05/2018 00:04)

Konu :Kalite ve Güven

Mesaj :Öncelikle özgür beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum,ürün alacak kişilere tavsiyem gönül rahatlığı ile sipariş verebilirler, emin olun ürünler cok kaliteli ve orjinal ödediğiniz ücreti son kuruşuna kadar hakkediyor

Betül (08/05/2018 18:56)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Sipariş ettiğim ürünler elime ulaştı teşekkür ederim. Birşey sorduğunuzda hemen geri dönüş yapılıyor. Güvenli ve ilgili bir alışveriş için tavsiye ederim.

Alper (04/05/2018 11:55)

Konu :Vetiver(Kabe Samanı) Esansı

Mesaj :Naturel kokulara yakınen alaka duyan biri olarak siteyi keşfettiğimde vetiver esansı dikkatimi çekmişti. Özgür beyin yakın alakası sayesinde esans de hızlı bir şekilde elime ulaştı. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Vetiver esansını merak edenler için kısaca izah edeyim; buğdayımsı, orta kuvvette ve kaldıkça oturan, güzelleşen notaları olan bir esans. En yakın zamanda yeni siparişimi vermeyi düşünüyorum.

Umur Çetiner (28/04/2018 11:59)

Konu :Oud buhur

Mesaj :Kaliteli ürün başarılı hizmet Teşekkürler

Nazan (27/04/2018 16:41)

Konu :Teşekkür

Mesaj :Siparişimi kısa sürede ve eksiksiz teslim aldım. Gösterdiğiniz nezaket ve ilgi için teşekkür ederim

halime basri (24/04/2018 14:47)

Konu :Ud tutsu buhurdan tutsu komuru

Mesaj :Oncelikle ilgi ve alakanizdan nezaketinizden itina ile gonderilmis kaliteli urunlerden dolayi cok tesekkur ediyorum.. Durust guvenilir kaliteli bir alisveris icin herkese tavsiye edilir…

volkan alpaslan (20/04/2018 23:06)

Konu :SONSUZ TEŞEKKÜR UD HİNDİ

Mesaj :İTİMAMLA YAPIŞMIŞ BİR KARGO, ÇOK İLGİ VE ALAKA, ORJİNAL ÜRÜN, KALİTE ARIYOSANIZ ÖZGÜR BEY DERİM, ÜRÜNÜ BİTİRİP HEMEN TEKRARINI İSTEYECEĞİM, KOKU VE UD HİNDİ TOZU MUHTEŞEM, ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM…..ALIŞVERİŞ YAPICAKLAR KESİNLİKLE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GÜVENİP YAPABİLİRLER……

m.cavbn (02/04/2018 22:24)

Konu :oud tütsü

Mesaj :Buhuru yakma fırsatı buldum.özgür beyin tarifinden ne 1 eksik ne 1 fazla kaliteli bir ürün.istanbulda bu işi yapan ünlü markalardan birine telefonda ürünlriyle ilgili birkaç şey sormak istedim telefonu yüzüme kapattılar çok yogunuz diye.özgür beye ulaştım anında dönüş yaptı.beni istediğiniz zaman arayabilirsiniz dedi.ben ürün satın almadan önce yorum kısmındaki olumlu yorumları görmüştüm kararımda etkisi olmustu.bende kesinlikle tavsiye ediyorum.her sey para marka değil

sevil (02/04/2018 00:03)

Konu :sandal esansı ve kömür

Mesaj :Sandal esansı sipariş etmiştim, zaman geçtikçe giderek güzelleşiyor..sürekli kullanır oldum. Kömür de gayet başarılı fakat daha uzun gider diye umuyordum, yine de tüm evi tütsüleyebildim. Bu konunun hem ilmine hem aşkına sahip biri Özgür Bey, hiç çekinmeden sipariş verebilirsiniz. Bir sonrakinde Udi hindi’yi denemek istiyorum

gozum (27/03/2018 13:14)

Konu :amber

Mesaj :Samimi , guvenilir , ogretici ve yonlendirici tavsiyelerinizle mubtelasi oldugum kokularima amber kokusunu da eklemis oldum … sabirli cevapllariniz icin cok tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

Sepet

Sepetiniz şu anda boş.

    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    × WhatsApp