Mağaza

Kafur 5 gr
5 Ocak 2021
Ahşap Piramit Buhurdan
5 Ocak 2021
Hepsini Göster

Okaliptus 20ml

(1 müşteri incelemesi)

 50,00

Okaliptus çorak bir arazide büyüyebilen,  ısıya dayanıklı ve yangından sonra bile tekrar filizlenebilen  Uzakdoğu’da ve Avusturalya’da yetişen bir ağacıdır. 10-20 metre kadar büyüyebilir gövdesi incedir. Uçucu KajuputOkaliptus yağı taze yapraklarından damıtma yolu ile elde edilir.

20ml

 

 

Kategoriler: Etiketler:

Baş ağrısında  ensenize ve şakaklarınıza masaj yapabilirsiniz. Buharını solumak üst solunum yollarını rahatlatır,. Günlük hayatınızda ortaya çıkan stresi azaltmak için kullanabilirsiniz. Sinir sistemi ve kaslar üzerinde rahatlatıcı bir etkisi vardır. Ağrılı bölgede kan akışını hızlandırır.  Güçlü aroması sizi böceklerden ve sivrisineklerden uzak tutar. Evcil hayvan besliyorsanız ve  evde kimyasal ilaç kullanmak istemiyorsanız   Kajuput yağını su ile seyreltip   böcek,  karınca, örümcek olan yerlere   püskürtebilirsiniz. Sivrisinek ısırıklarına sürüldüğünde oldukça etkilidir. Doğal bir sivrisinek kovucu olarak da vücüdunuza sürebilirsiniz. Kajuput cildi düzgünleştirici ve parlaklık verici etkisi vardır. Bu sebeple Asya’da yüz toniği olarak kullanılmaktadır. Kajuput organları uyardığı için sürüldüğünde ısınma etkisi  yapmaktadır. Toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Çocukların gaz problemlerinde karnına masaj yaparak kullanabilirsiniz.  Kajuput yağını difüzör cihazınızda kullanmak isterseniz cihazınıza 10 damla eklemeniz yeterlidir.

Okaliptus 20ml için 1 inceleme

  1. Şerife Adatepe

    http://www.mistikkokular.com sayfasından aldığım bütün ürünlerden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz. Okaliptus yağının kokusunu kargo paketini açar açmaz duyuyorsunuz. Ben difüzörde kullanıyorum. Bir kaç damla yağ, evinizin havasını değiştirmeye yetiyor. Okaliptus yağının kokusuyla nefesinizin açıldığını hissedeceksiniz. Siz de kullanmaya başlayınca bana hak verirsiniz.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

Sepet

Sepetiniz şu anda boş.

    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop
    × WhatsApp