Mağaza

1-Udihindi 1gr
5 Ocak 2021
Ahşap Buhurdan 1
5 Ocak 2021
Hepsini Göster

Lüban (Günlük) 50 gr

(2 müşteri değerlendirmesi)

100,00

A++ Kalite Botanik ismi:Boswellia carterii     Menşei: Umman

Ülkemizde günlük sakızı olarak bilinir fakat en kaliteli ve faydalısı Umman ve Yemen’de bulunur. Toplanmaya başlandığı zaman Alman ilaç firmaları elde etmek için yarışırlar.

Güçlü baharatlı, odunsu aroması nedeniyle tercih edilen Lübnan binlerce yıl önce olduğu gibi hâlâ hasat edilmektedir.  Biz buhur olarak kullanıyoruz fakat  şifa terkipleri yapılmaktadır.
Tütsüsü evinizin  atmosferini değiştirip  hoş  aromatik bir koku verir. Böcekler günlük kokusuna dayanamayıp uzaklaşırlar. Tütsüsü  özellikle astım olmak üzere solunum yolu hastalıklarıyla mücadelede,  öksürük, soğuk algınlığı ve göğüs hastalıklarının şiddetini azalttığı gözlemlenmiştir.

Tütsüsü beyaz kan hücrelerinin etkisini uyarmaya, böylece vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmeye ve vücudun çeşitli hastalıklara direnme yeteneğini arttırmaya katkıda bulunur.

Tütsüsü pozitif enerji ve canlılık, psikolojik sakinlik hissi verir ve böylece çeşitli nörolojik ve psikolojik hastalıkları hafifletir. Çiğnenebilir günlük , ağız sağlığınız için, hormonları dengede tutmak için ve hafıza geliştirmek için kullanılır.

Lüban Türkiye’de Günlük veya Ak günlük isimleriyle mevcut olmasına rağmen en kalitelisi ve en faydalısı Yemen ve Umman’da yetişir.

Lübanların arasından seçtiğim ve tarttığımda 0,30 gr gelen Lübanın buhur videosunu izlemek için tıklayınız: Lüban

 

 

Lüban (Günlük) 50 gr için 2 değerlendirme

  1. Aylin

    Muhteşem şifalarla açılan bronslar enfes nefes özgürlüğü teşekkürler

  2. Begüm Kirişci

    Kesinlikle alın aldırın derim.en doğalından…muhteşem
    ..tesekurler udihindi.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir