• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
    • MİSTİKKOKULAR'A HOŞ GELDİNİZ
 

YORUMLARINIZ


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Ercan (17/11/2018 08:26)
Konu : Misk Amber 4 Çeşit Oud Zaferan Vetiver Tefarik Mejmua Sandalwood
Mesaj : Perşembe günü siparişimi verdim yaklaşık 1 saat sonra kargo takip numarası cebime geldi ve Cuma günü esanslar elime geçti. Esanslar gayet güzel şişelenmiş üzerlerine isimleri yazılmış ve gayet muhafazalı kapaklı bir kap içerisine konulmuş üzerinde de hediye şahane bir kese vardı. Ayrıca bu kap havalı naylon ile sarılmış ve o şekilde kargo poşetine konulmuştu . Kısaca bu kargo Allahın(cc) izni ile bu şekilde dünyanın her yerine gider .İşlerimden dolayı konuşamadım için Özgür Bey tüm sorularıma sosyal medya üzerinden içtenlikle dolu dolu cevap verdi çok memnun oldum .Kendisinden 4 çeşit Ud, Sandal,Tefarik,Vetiver ,Misk,Amber ,Zaferan , Mejmua esansları olmak üzere 11 çeşit esans aldım . Almadan önce kafamda acaba bu esanslar daha önceki kullandığım aynı isimlerdeki esanslar gibi çıkarlar mı diye şüphelerim vardı fakat esanslar gelip kullanmaya başlayınca Özgür beye %100 katıldım çünkü hakikatten bunlar rahatsızlık vermeyen sentetiklikten uzak tamamen doğal şifalı diyebileceğim nitelikte muhteşem kokan esanslardı. Her birini ayrı ayrı çok sevdim ve beğendim inanın bu esansları sürüp kokladığınızda mutlu oluyorsunuz ve size farklı bir huzur veriyorlar. Misk ve Amberi aynı anda kullandım ilk başta çekincelerim vardı lakin esanslar açılmaya başladıktan sonra öyle güzel bir atmosfer oluşturuyorlar ki işte tam da bu mistik kokular diyorsunuz. Daha önceki kullandığım bir sürü aynı isimli esans (Ud,Sandal Tefarik vs vs )Mistik kokular esansları karşısında sönük kaldı keşke daha önce bu siteye rastlasaydım dedirtti.Sizde eğer doğal, size ve çevrenizdekilere rahatsızlık vermeyen burnunuzu yakmayan esans arıyorsanız Esansları gibi kendisi de doğal bir beyefendi olan Özgür Beye ulaşmanız yeterli olacaktır.Kendisine bir kez daha çok teşekkür ediyorum işiniz gücünüz rast gitsin hayırlı işler olsun .Tekrar görüşmek üzere inşallah.
Veteriner (14/11/2018 17:50)
Konu : Ud esansı
Mesaj : Koku geldi gayet güzel ve kalıcı tereddütsiz alabilirsiniz özgür beyede ilgisi için tsk ederim
Makbule Yaman (10/11/2018 21:39)
Konu : Misk ve ûd esansı
Mesaj : Yakın zamanda; manevi ve şifâi etkisine inandığım misk ve ûd esanslarını aldım.Ûd kokusunu biraz yadırgasamda sürdükten sonra güzelleşen ve rahatlatan bir esans olduğunu gördüm.Miski ise daha çok beğendim .Ruhunuza işleyen bir esans .tabi bu kokular doğal oldukları için ilk anda yadırgıyorsunuz .Allah inşallah şifalarından faydalanmayı nasib etsin.Amber esansını da denemeyi çok isterim.Hizmetleriniz ve ilginiz için teşekkür ederim.
Tahir (06/11/2018 17:24)
Konu : Ud
Mesaj : Ürünler çok güzel. İlginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Kargo ve teslimatta sorunsuz. Hayırlı işleriniz olsun.
Hülya Çakır (19/10/2018 12:51)
Konu : Ud jawa
Mesaj : Özgür Beyden Ud Java tütsü, buhurdanlık ve kömür aldım. Siparişim kısa sürede sıkıntısız elime ulaştı. Teşekkür ediyor, bol bereketli kazançlar diliyorum.
kozbelkıs (05/10/2018 20:44)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Ben udi hindi buhuru ve udi hindi kadim esans,ud kamboçya ve 2 çeşit sandal esansı aldım.Hepsinden çok memnun kaldım.Özgür bey gerçekten yaptığı işi seven ve konusuna çok hakim bir insan.Herkese kesinlikle tavsiye ederim.Hayırlı bereketli kazançlarınız olsun inşallah.
nihat meşin (25/09/2018 21:02)
Konu : QUD
Mesaj : kullanmayı çok merak ettiğim ud kokusunu sitenizden aldım .başta tereddütlerim vardı ağır kokusu olabilir diye.fakat gayet başarılı ve güzel kalıcılığı iyi
Barış beye ilgi ve alakasından dolayı tekrar teşekkür ederim
eser demir (24/09/2018 13:16)
Konu : OUD B BUHURU 20 GR
Mesaj : Uzun zamandır aradığım oud buhuru, çok etkileyici çok uhrevi bir kokusu var, Barış Bey''''e ilgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim,
Sevgilerimle
Alican (23/09/2018 00:13)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Emekleriniz için çok tesekkur ederim kargomu aldım. Ürünler gayet iyi 👍
mustafa (21/09/2018 18:12)
Konu : Teşekkür
Mesaj : Sevmeye değer pek az şeyi bulunan şu dünyadan, mahlukatın en üstününe sevdirilmiş birkaç güzellikten biri olan has kokuyu; işin ehlinden çıktığı, güvenin berheva edildiği, hakiki olanın terk ve sun''i olanın tercih edildiği şu zamanda tedarik ve arz ettiğiniz ve dahi müşteri ile alakadar samimi tavrınız için teşekkür ederim.
Devlet Memuru (12/09/2018 08:43)
Konu : Mistik kokular...
Mesaj : Ud tesbihi, bilekliği, ud, tefarîk, miski amber kokuları, kajeput yağı ve tütsü aldım. İlk olarak nazik, anlayışlı ve ilgili müşteri ilişkileri için teşekkür ederim. Ticari kaygıların ötesinde bir duyguyla hizmet verildiği duygusu biz müşteriler için işin en güzel yönü. Kokular konusunda tecrübem ve bilgim olmadığı için kıyaslama yapamıyorum. Ancak orjinal oldukları inancıyla ve mutluluk duyarak kullanıyorum. Allah razı olsun, işiniz âsan olsun.
Muhammed Yasir Sönmez (15/08/2018 12:12)
Konu : Oud buhur
Mesaj : İnsanı motive eden, zihinsel dinginlik veren bir koku. İlgi ve alakanızdan ötürü teşekkür ederim. Bol bereketli işleriniz olsun.
Hilal (15/08/2018 12:11)
Konu : Ud kokusu
Mesaj : Uzun zamandır denemek istiyordum .iki adet ud kokusu elime çok hızlı ulaştı doğrusu.Barış Beyin ilgi ve nezaketinden dolayi ayrica teşekkür ederim.ud buhurunu ve misk-i amberi gram olarak aldim misk harika;bir dahaki sefer onun da kokusunu denemeliyim mutlaka:)
Meraklısına,alısveriş yapmak isteyene kesinlikle tavsiye ederim...
Atilla (06/08/2018 19:59)
Konu : Oud
Mesaj : İnstagramda karşılaştığım sayfadan sipariş etme şansını buldum Allah razı olsun çok kibar ve müsterisine saygı sevgi çerçevesinde yaklaşıyor bunu telefondanda olsa farkettirdi kendisine teşekkür ederim Allah hayırlı bol kazanç nasip etsin
Eser yeyin (31/07/2018 15:28)
Konu : Ud koku
Mesaj : Ud kokusu şifalı köküdür.herkeze tavsiye ederim.
Özgür bey hollandaya siparişte yardimci oldu.
Teşekürler
Eser yeyin (31/07/2018 15:26)
Konu : Ud koku
Mesaj : Kokuların hasi ud agaci kokusudur.hem şifalıdır.
Tavsiye ederim.
Lütfullah (06/07/2018 15:43)
Konu : Udu hindi sandal yağı
Mesaj : Özgür hocama teşekkür ediyorum kendisiyle telefonda tanıştım ilgi ve alakadından dolayı ziyadesiyle memnun kaldım ürün hızlı bi şekilde elime ulaştı naturel koku arıyorsanız özgür hocama güvenebilirsiniz VESSELAM
Günay (06/07/2018 12:47)
Konu : Oud
Mesaj : Oud yağı kullananlar merhaba,Özgür kardeşimle geçen yıl tanıştım bana oud yağı ulaştırmak için fedakarlık yaptı
Kendisinden aldığım yağlar son derece kaliteliyedi. Ben denizci olduğum için çok rahatlatacı ve sıkıntı giderici özelligini anladım memnun kaldım kendisine teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.
merve (04/07/2018 20:17)
Konu : Kaliteli hizmet
Mesaj : Özgür bey fazlasıyla sabırlı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir satıcı.Kendisinden internetden de ürün almıstım daha önce şimdi yüz yüzede ürün alma şansı buldum.Kendisini dakikalarca beklettim.ayrıldıktan sonra tekrar başka ürünlerde almaya karar verdim.Tekrar geldi .Esanslar muhteşem ud,misk ,amber hepsi ayri güzel ben 2 çeşit ud buhuru ve 3 ceşit ud buhuru aldım kendisinden.Hepsi birbirinden güzel olduğu için karar veremediğim ürünlerden birer örnek aldım.Kendisine burdan tekrar teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim.
Selim (27/06/2018 14:05)
Konu : Kokular ve sipariş
Mesaj : Kendisiyle telefon aracılığıyla tanıştığım Özgür Beye, ilgisi ve dostluğu nedeniyle çok teşekkür ederim. Ayrıca kokular konusunda da gerekli bilgiyi sabırla sizle paylaşacaktır.
 1